Yükleniyor ...

Şimdi Daha Güçlü

YEDEK PARÇA

ORİJİNAL VOLVO BAKIM PARÇALARI

Makinenizi en iyi koşulda tutmak için, Volvo filtreler, yağlar, kimyasallar, aküler ve Care Kits de içeren geniş bir yedek parça yelpazesi sunar.Rahat hissetmek ve makinenizin ömrünü uzatmak için verimlilik ve çalışma süresini garanti eden makinenizin bakım programını takip edin.

HER PARÇA HAYATİ ÖNEM TAŞIR!

Bileşenlerinizin kalitesi ne kadar iyi olursa, Volvo makinenizden o kadar fazlasını alırsınız. Hizmet içi süre ve performans için her parça hayati önem taşır. O zaman neden risk alasınız?

VOLVO ORİJİNAL FİLTRELER

TAM VERİMLİLİK

Volvo Orijinal Filtreler sıvıları ve havayı temizleyerek içerisindeki kir ve pisliklerden arındırır. Bunlar üretkenlik, karlılık ve Volvo inşaat makinenizin güvenliğini artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Zorlu koşullarda çalışma
Volvo Orijinal Filtreler şu özelliklere sahiptir:

  • Motor, şanzıman ve hidrolik sistemine uygun yüksek düzeyde temizleme verimliliği.
  • Fonksiyonun zayıflamadığı uzun değişim aralıkları veren yüksek kir kapasitesi.
  • En yüksek kalitede filtre elemanları.
  • Sağlam, korozyona dayanıklı mahfaza.

Bakım
Parçaların erken onarıma veya değişime girmesi riskini azaltmak için filtrelerin önerilen değişim aralıklarında değiştirildiğinden emin olun. 

ORİJİNAL VOLVO AŞINMA PARÇALARI

Volvo her türlü uygulamaya dönük en yüksek beklentileri karşılayabilmek amacıyla geliştirilmiş ve test edilmiş oldukça geniş yelpazede orijinal yedek parçalara sahiptir.Makineyi daima en iyi konumunda korumak için Volvo mümkün olduğu sürece düzgün çalışmaya devam eden parçalar sunar.

Makinenizin adeta yeni gibi çalışmaya devam edebilmesi için alt takım parçaları, Volvo hortumlar ve Volvo tırnak sistemi gibi aşınır parçalardan seçim yapın. Bu parçalar en zorlu gerginliklere dayanmaları için en zorlu testlere tabi tutulmaktadır. Tasarımımız ve malzeme seçimimiz üstün bir performansın garantisidir.

VOLVO TIRNAK SİSTEMİ

DAYANIKLI YAPIN

Volvo Tırnak Sistemi size optimum düzeyde uzun değişim aralıkları, yüksek verimlilik ve kârlılık sağlar.

Volvo her türlü uygulama için özel patentli tırnaklar ve adaptörler sunar. Toplam iyelik maliyetinizi düşüren ve makinenizin performansını en üst düzeye çıkaran yüksek kaliteli parçalar.

Takması kolaydır
Dikey takma aparatı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde bağlanır ve sökülür. Koruma ve daha uzun hizmet ömrü için adaptör gövdesiyle tamamen bütünleşiktir.

Volvo tırnakları yüksek stres seviyelerine dayanır
Tırnak ile adaptör arasındaki kusursuz bağlantının yanı sıra geniş dengeleme yüzeyleri sayesinde, yüksek güçlere ve gerilmelere dayanabilen kuvvetli bir ünite oluşturur.

Kendini keskinleştiren
Kendini keskinleştiren tasarım ve stratejik olarak yerleştirilmiş aşınma malzemesi performans kaybı olmadan maksimum aşınma ömrü sağlamaktadır.

Kuvvetlere karşı dirençlidir
Adaptörler ve tırnakların kenarı, önden gelen kuvvetlere karşı mükemmel direnç sağlayan ve "tırnak kutusu" açılma riskini azaltır.

ORİJİNAL VOLVO ALT TAKIM PARÇALARI

EN YÜKSEK BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAR

Volvo'nun kapsamlı alt takım parçaları yelpazesi en yüksek düzeyde kalite ve performans sunacak şekilde test edilmiştir.

Sınırları daha da genişletin
Alt takım parçaları son derece istikrarlı gerginliklere dayanabilmesi için kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır.

Özel olarak Volvo Construction Equipment için tasarlandı
Volvo alt takım parçaları güvenli ve etkin bir çalışma, uzun ve üretken bir servis ömrü ve düşük işletim maliyetleri sağlar.

Volvo Lastik Paletleri

  • Volvo inşaat makinelerine mükemmel uyum için geliştirilmiştir
  • Güvenlik ve kalite için en yüksek standartları karşılayın