Yükleniyor ...

V90 CC

V90 Cross Country

YENİ V90 CC

Lüks, sade çizgileri ve etkileyici, her türlü yolda, her türlü havada gidebilme yetenekleriyle yeni V90 Cross Country sevdiğiniz şeyleri daha fazla yapabilmenize olanak tanıyor.ŞIK MACERA

Uzaklar

V90 Cross Country ile zorlu ama güzel bir araziye gezimizi izleyin. Hava nasıl olursa olsun, her türlü koşulda sakin bir ortamda yolculuk ediyorsunuz

 

Görünür güç

İskandinav tasarımı ve işçilik kalitesi gerçekten her yolda, her havada yol alabilme yeteneğiyle birleşiyor. Büyük tekerlekler ve artırılmış yerden yükseklik size her yolda güven veriyor. Ön koruma levhası ve Kömür rengi (ya da renk uyumlu) tekerlek boşluğu uzantıları tamponla çok güzel bir uyum sağlıyor.

 

Sizi daha da öteye götürüyor

Eğim iniş kontrolü, dört tekerlekten çekiş ve artırılmış yerden yükseklik yola devam edebilmenizi sağlıyor. Size uygun sürüş modunu seçerek sürüşünüzü taleplerinize uygun hale getirin; Comfort, Eco, Dynamic, Off-Road ya da Individual. Individual modunda özel olarak kendinize göre bir sürüş modu oluşturabilirsiniz.


Bir sığınak

İskandinav tasarımı geniş, aydınlık bir kabinde hayat buluyor ve lüks ile teknoloji yolculuğunuzu çok daha güzel hale getiriyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor.


Kolay nefes alın

CleanZone ile otomobilin içinde dışından daha temiz hava soluyun. Parçacıkları ve kokuları filtre ediyor ve kirli madde düzeyi yükselirse hava girişlerini kapatıyor.


Aydınlık bir alan

Doğal ışıkla dolu bir kabine sahip olun. Panoramik tavan önden arka koltuklara kadar uzanıyor ve açılarak aydınlık ve ferah hissi daha da artırıyor.


Yolunuzu bulun

Sensus Navigasyonun kılavuzluğunda gideceğiniz yere çabuk ve kolayca gidin. İnternete bağlı, insani ve doğal Sensus bir adım önde olmanızı sağlıyor ve size doğru bir şekilde kılavuzluk ediyor.

Gerektiğinde destek

Pilot Assist yolculuklarınızı daha kolay ve rahat hale getiriyor. Otoyoldaki hızlara kadar, direksiyonda düzeltmeler yaparak otomobili şerit çizgilerinin içinde tutuyor.

Yeniliklerimiz

Yaptığımız her şey insanlardan ilham alınarak tasarlanıyor, bu nedenle yaptığımız her yenilikte hayatınızı kolaylaştırmaya ve iyileştirmeye çalışıyoruz. Özellikle de verimli güç, bağlantı özellikleri ve güvenlik alanındaki ilerlemelerimizle gurur duyuyoruz. Bu alanlardaki düşünce biçimimize Drive-E, Sensus ve IntelliSafe adını veriyoruz. bu nedenle yaptığımız her yenilikte hayatınızı kolaylaştırmaya ve iyileştirmeye çalışıyoruz.