Yükleniyor ...

Arzunun tasarımı

Zarif ve kendinden emin Volvo S90'ı sunuyoruz. Mükemmel doğal malzemeleri gelişmiş, sezgisel teknolojiyle birlikte sunan Volvo Otomobillerinin yeni nesli.

 

Lüks sedanın yeni tanımı

Sakin bir şekilde yalıtılmışlığı, sezgisel teknolojiyi ve komple performansı keşfedin. Akıllı, güzel tasarımın en ileri düzeydeki yenilikçilikle uyumlu bir şekilde çalıştığı bir deneyim. 

 

T8 Twin Engine

T8 Twin Engine motoruyla Volvo S90 tavizsiz performansta en üst noktaya ulaşıyor. Üç farklı sürüş modu bütün ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı.

“Hybrid” modu günlük kullanımda yumuşak ve verimli sürüş sağlıyor. “Pure electric” modunda yolculuklar sessiz ve sıfır atıklı. “Power” modu benzinli ve elektrikli motorun gücünü birleştirerek size maksimum performans sağlıyor.
 

Yeniliklerimiz

Yaptığımız her şey insanlardan ilham alınarak tasarlanıyor, bu nedenle yaptığımız her yenilikte hayatınızı kolaylaştırmaya ve iyileştirmeye çalışıyoruz. Özellikle de verimli güç, bağlantı özellikleri ve güvenlik alanındaki ilerlemelerimizle gurur duyuyoruz. Bu alanlardaki düşünce biçimimize Drive-E, Sensus ve IntelliSafe adını veriyoruz. bu nedenle yaptığımız her yenilikte hayatınızı kolaylaştırmaya ve iyileştirmeye çalışıyoruz.